«راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران» راه‌اندازی شد

 همزمان با ۱۷ مردادماه روز خبرنگار، «راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران» در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه رسانه و ارتباطات (مدیانیوز) راه‌اندازی شد.

این راهنمای آنلاین، شامل مجموعه اطلاعات اولیه‌ای است که روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایرانی ممکن است در انجام فعالیت‌‏‏های کاری‌شان به آنها احتیاج پیدا کنند.

در این راهنمای آنلاین بخش‌هایی برای معرفی تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی روزنامه‌نگاران، قوانین و مقررات مربوط به حوزه روزنامه‌نگاری، مراکز آموزشی برای روزنامه‌نگاران و خبرنگاران، کتاب‌های مربوط به روزنامه‌نگاری، منابع آنلاین مربوط به حوزه روزنامه‌نگاری و رسانه‌های فعال در ایران در نظر گرفته شده است.

راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران و خبرنگاران ایران از طریق نشانی اینترنتی guide.medianews.ir قابل دسترس است.
 

/ 6 نظر / 17 بازدید
امیر

این اقدام بسیار خوب و قابل استفاده است.

مجتبی

زنده باد مهدی

افخم

خانه را فروختم وآن کفشهای پر زرق و برق را و حتی رد پایم را. تا کسی کوچ اجباری مرا نداند. زمستان سه فصل دیگر را بلعیده است

موسیقیدان مسلمان

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا و نزول برکت دو مطلب را با اجازه از نویسنده بلاگ میخواهم ذکر کنم: 1.شما را به خدا ما را از دعای خیر خود هنگام سحر و افطار محروم ننمایید 2.به این حقیر نو پا در پیدا کردن را یاری نمایید و دستگیری کنید از من با سر زدن و نظر دادن درباره بلاگ من تا نظراتتان چراغ راه من باشد به امید پیروزی اسلام عزیز این هم آدرس بلاگ من قدومتان بر چشمانم http://islamicrap.blogfa.com با تشکر موسیقیدان مسلمان