سوال...؟

سوال ساده‌ای است. اگر این کارهایی که لیونل مسی در زمین فوتبال می‌کند اسمش فوتبال است پس بقیه فوتبالیست‌ها چه می‌کنند؟

واقعا این سوال در همه بخش‌ها صادق است. در همه زندگی! اگر عاشقی و عبادت و زندگی و رزق و روزی و بغل کردن بنده‌ها توسط خدا و فوتبال و معرفت و عزت و راست و درست زندگی کردن و آدم بودن و رشوه ندادن و نخوردن و پول حلال درآوردن و حرام نخوردن و احترام به پدر و مادر و بزرگترها و برای زندگی نقشه داشتن و بچه سالم تربیت کردن و دروغ نگفتن و ... همین است که یک سری از آدم‌های درست انجام می‌دهند، پس ما چه می‌کنیم؟

/ 7 نظر / 3 بازدید
ستاره

پیمانه مان را پر می کنیم عزیز دل...

عبرت

سلام بر جهادگران عرصه جنگ نرم وبلاگ عبرت با مطلبي تحت عنوان " در خدمت و خيانت فتنه گران" که به واکاوي و کنکاش در اثرات مثبت و منفي فتنه 88 مي پردازد به روز شده است نظرات شما مطمئنا مبين و روشنگر راه اينجانب مي باشد در ضمن در صورت تمايل در وبلاگ خود به عبرت لينک دهيد و من الله التوفيق عبرت http://ebrat.blogsky.com/1389/12/15/post-178/

یاران صدر

آخرین اخبار از معرفی چهره سال خبرآنلاین در حوزه بین المللی از سبقت گرفتن امام موسی صدر از معمر قذافی حکایت می کند. کرسی های نخست این نظرسنجی همچنان در اختیار باراک اوباما نخستین رئیس جمهوری سیه چرده آمریکا و سپس رجب طیب اردوغان نخست وزیری ترکیه است. رقابت میان معمر قذافی رهبر فعلی لیبی و امام موسی صدر همچنان ادامه دارد و این در حالیست که امام موسی گوی سبقت را از قذافی جنجالی ربود . بر اساس آخرین آمار به دست آمده ، امام موسی صدر بیش از سیزده درصد (*) از آرای داده شده را به خود اختصاص داد و این رقم برای معمر قذافی اندکی بیش از 12 درصد است. شما هم می توانید برای انتخاب خبرساز ترین، جنجالی ترین و تاثیرگذار ترین چهره سیاسی بین الملل در این نظرسنجی که در قسمت بالای سمت چپ صفحه ی سایت خبر آن لاین http://www.khabaronline.ir/news-136908.aspx قرار دارد شرکت کنید. (*) بنا بر آخرین نتایج امام موسی صدر بیش از 14.9 درصد را به خود اختصاص داده است.

مهدی

سلام برادر با معرفت سال خوب و خوشی به همراه خانواده داشته باشی.البته در انتظار!

ساره

هنگ کردیدم!!

دوچشم

سوال که ساده است/ اما خب جواب‌هایش کمی مشکل است/ البته جواب سوال‌ها را خودمان می‌دانیم اما خب دائم در حال گول زدن خودمان هستیم!