ترانه ای با نام کوچکت...

یک، دو، سومین بار که زنگ می‌خورد منتظر زنگ چهارم تلفن نمی‌مانم. دل به دریا می‌زنم و می‌گویم: «سلام جونم!» سکوت فضا را پر می‌کند. صبر می‌کنم. دلم روشن می‌شود وقتی می‌گویی: «جونم سلام!» انگاری همه حرف‌ها زده و شنیده شده باشد.
می‌گویم:«به نگاهتان احتیاج دارم.» شیطنت می‌کنی و می‌گویی:«به نگاه یا به چشم‌ها؟» چیزی نمی‌گویم. با طمانینه و آرام می‌گویی:«ببخشید!»
می‌گویم: «دی‌شب ترانه‌ای ساخته‌ام. می‌خواهم بیایید و سهم‌تان را بگیرید. قبل از همه.» دلبری می‌کنی و می‌گویی: «من سهمم را گرفته‌ام. قبل از همه!» تا می‌آیم بپرسم که کی؟ می‌گویی: «من در خود ترانه نشسته‌ام و خط اولش را می‌خوانی.» حظ می‌کنم. یاد تمام خوبی‌ها و زیبایی‌هایی می‌افتم که سرچشمه‌ی همه‌ی  آن‌ها خداست. ترانه را به نام خودت صدا می‌کنم. به نام کوچکت...!

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بوتيمار

کی مخت رو زده حاجی

نجمه پريدری

سلام! چه طوری؟ شاعرم هستی؟ چه جالب واسه ملت شعر ميگی بعد خودشون زنگ ميزنن ازت تشکر می‌کنن... راستی از کلمه‌ی [حظ] خيلی خوشم ميآد.

نجمه پريدری

بازم سلام. [می‌خواهم بیایید و سهم‌تان را بگیرید] ناراحت نشی ها ولی اين قسمتش رو که خوندم ياد سمنويه نذريه يکی از فاميلامون افتادم که خيلی خوشمزه‌ است البته اين رو مامانم ميگه... و وقتی سمنوش تموم ميشه به همه ی فاميل زنگ ميزنه که بيايد سمنويه نذريتون رو ببريد...

مريم

تمام چشمانت می درخشيد وقتی کودکی هايم در آن موج می زد .... کمی جلوتر بيا می خواهم خود را در چشمانت ببوسم ....!

مريم

تمام چشمانت می درخشيد وقتی کودکی هايم در آن موج می زد .... کمی جلوتر بيا می خواهم خود را در چشمانت ببوسم ....!

ساره

سلام احساس خوب بيان را به ظرافت کلمه ها بخشيده ايد ...

حميد

گفتم يه نور خاصی توی ناصيه‌ت تلالو می‌کنه! خلاصه که به قول حامد: سردار برگرد!!

فاطمه

اين مطلبو دوست داشتم چه تکرار دلپذيری!

فردريش ويلهلم نيچه

اغلب مردم فاقد وجدان فکری هستند. بسیاری از اوقات حتی فکر کرده ام که اگر دارای این وجدان باشیم حتی در شلوغ ترین شهرها هم خود را تنها و میان بیابان حس می کنیم هر کس به شما به چشم بیگانه ای نگاه می کند