ارضای شم خبری و گزارش نویسی هرچند جوری دیگر...

بنا بر گزارش‌ها؛ مصرف گاز بالا رفته و حجم آب سدها پایین آمده است. هوا اگر باران بیاید و باد بوزد می‌شود کمی نفس کشید وگرنه نمی‌شود نفس کشید. هم‌شهریانم  به خاطر امواج پارازیت که برای جلوگیری از دست‌یابی به شبکه‌های ماهواره‌ای و برنامه‌های بد آنها به فضای و محل زندگی‌شان ارسال می‌شود؛ سردرد دارند و حالت تهوع. چندشب پیش که رفته بودم دکتر، دکتر می‌گفت با ادامه و شدت این وضع همه‌مان تا دوسال دیگر سرطان مغز می‌گیریم.

بحث‌ها راجع به رفع فیلتر ف‌ی‌س ب‌وک زیاد است و تقریبا هنوز هیچ‌کس نمی‌داند که خوب است یا بد. کسانی که مخالفند از اطرافیان چیزهایی شنیده‌اند. 

عرضم به حضورتان هر روز برگه‌ای تازه از بخور بخورهای مرتضوی و اعوان و انصار تفتی و یزدی و غیره‌اش منتشر می‌شود که تا به حال در حوزه تامین اجتماعی بوده است و خدا می‌داند در بررسی دوره ریاستش بر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز -که نگارنده به مدت چهارسال در آن مشغول بوده است و به خاطر تاب نیاوردن بخوربخورهای آقایان از آنجا خودش را نجات داد- چه چیزهایی بیرون می‌زند. اما تا به حال کسی نپرسیده از رییس جمهوری وقت که چرا این موجود را مسوولیتش دادی؟ بیا و برو دادگاه جواب بده. بنده که از سهم حق‌الناسی‌ام نخواهم گذشت و یکی از ذکرهای روزانه‌ام لعن غارت‌گران بیت‌المال است.

به ادامه گزارش‌ها هم نمی‌خواهد توجه کنید فعلا تصمیم‌ها بر فرزند بیشتر؛ زندگی شادتر است. پوشک بسته‌ای 25هزار تومان و هزینه درمان یک سرماخوردگی کوچک بچه حول و حوش 50 هزار تومان و صد البته که خدا را شکر هزاران بار من باب دادن دندان و نان. پدرها قبلا کفش هایشان را دوسال می‌پوشیدند و حالا همان ها را پنج سال، شاید هم بیشتر. 

کاش آنها که مسوولیت و اختیار دارند و تصمیم‌ساز هستند کمی در شهر قدم بزنند. مردم ببینند و مردم ببینند.

/ 4 نظر / 22 بازدید
قاسم

لذت بردیم آقا

غیرممکن است

وبلاگ خوبی دارید آیا درآمد خوب هم دارید؟ به ما لینک بدهید تا درآمد خوبی داشته باشید!

ارشاد

کاش ...

وحید

سلام دوستان هشدار به اردوغان پیش از آنکه خاورمیانه را به نابودی بکشاند کلیپ بهمراه زیرنویس فارسی http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=9967