خوشا به سعادتمان که ارباب داریم . . .

. . . می‌خواستم برای چاپ کتاب دومم به آلمان بروم. کتاب تقریبا بزرگی حدود35 در 80 سانتی‌متر است. وقتی داخل قطار در حالا رفتن به محل چاپ‌خانه بودم دست راستم به در قطار گیر کرد و عضلاتش به شدت آسیب دید؛ به‌طوری که حتی یک لیوان آب هم نمی‌توانستم از روی زمین بردارم. در آمریکا برای درمانش پیش بهترین پزشکان رفتم؛ پزشکانی که ورزشکاران میلیاردی را عمل می‌کنند. آن‌ها گفتند شانه‌ام باید جراحی شود و اگر این کار را انجام ندهم دستم خشک و ضعیف می‌شود.

درست در همان زمان از مشهد با من تماس گرفتند تا طراحی ضریح حضرت امام رضا را شروع کنم. وقتی کاغذها را پهن می‌کردم تا طراحی را شروع کنم، باورتان نمی‌شود کوچک‌ترین دردی نداشتم؛ به طوری که همسرم تعجب کرد و گفت: عجیب است شما که اصلا دستتان نکان نمی‌خورد چگونه طراحی تمام دوایر را به درستی انجام می‌دهید! خلاصه دستم شفا پیدا کرد. چه چیزی بهتر از این می‌خواهم. حتی به من گفته بودند اگر می‌خواهم دستم را عمل کنم باید شش ماه تمام آن را ببندم و چند ماه هم برای خوب شدنش صبر کنم. به همین دلیل سپاسگزار لطف حضرت امام رضا هستم. هرقدر برای این عزیزان کار کنم باز هم کم است.

(قسمتی از مصاحبه استاد فرشچیان با نشریه آیه)

 

 

پ.ن:

سلام. به رسم معهود هر ساله و به شکرانه‌ی وقت و فرصتی که نازنین خدا بر حقیر، من‌باب حضور و درک نعمات اعطا نموده... با این پیام از تمامی استادان، دوستان، همکاران و آشنایان معظم، من باب خطاهای و اشتباه‌های عمدی و سهوی، پوزش می‌طلبم و تقاضای عفو و طلب حلالیت دارم. اگر دل‌خوری را از کرم بخشیدید که خوشا به سعادتم وگرنه امر نمایید تا تلاش نمایم جهت تامین رضایت خاطر شما بزرگواران.

 بعون الله تعالی

حقیر، امیر

 

/ 2 نظر / 15 بازدید
سميرا

ديشب يكهو يادم افتاد كه شب هفتمه و فردا شما وعده با حضرت عشق داري شايد باورتون نشه اما انگار ما هم همپاي شما به اين وعده گاه و حلاليت هرساله مانوس شديم..ماكه جز خوبي از شما نديديم حلال تندرستي..اما به يه شرط: امشب و شبهاي دگر مخصوصا غروب روز نهم مرا هم از دعاي خاص بي نصيب نگذاريد...

قاسم

حلال تندرستی. کسی از تو بدی ندیده دادا