مهدیه...

همه می‌دانند که "مهدیه" اسم مکان است و "فاطمیه" اسم زمان! ولی من منتظر روزی هستم که "مهدیه" اسم زمان باشد و "فاطمیه" اسم مکان!

این‌جا...

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید

سلام، قشنگ بود امیر جون. یه سرم به ما بزنی خوشحال میشیم. http://kalamash.blogfa.com/

وبلاگ طالع بيني

[لبخند] ... عزيز سلام طالع بيني اين ماه خود را که از نوشته هاي مردوک بزرگ ترجمه شده بخوان و نظرت را نيز برايم بنويس اگر دوست داشتي وبلاگ مرا به دوستان خود معرفي کن تا آنها نيز هر ماه از طالع خود با خبر شوند. به زودي بيشتر خواهم نوشت همچنين من به مباحث عرفاني و ماورايي و هيپنوتيزم هم علاقه مندم و شما مي توانيد علاوه بر اين ها در وبلاگ من موضوعات يوگا و انواع طالع بيني و تعبير خواب را ببينيد . از راز اهرام مصر و مرگ هاي عجيب تا تجربيات روحاني و رموز کهکشانها ... من در کنار ترجمه هايم از مردوک از اين ها هم خواهم نوشت ...راستي در صورت تمايل به تبادل لينک در خدمتم . . با تشکر موفق و پيروز باشي

جواد

با سلام حاضر هستید تبادل لینک کنید خبرش را بدهید با تشکر

طلیعه

سلام. احوال شما؟ حال چشماتون چطوره؟ [چشمک]

جستار

مَرغا دعای دوخته بر کتفِ کُنار و کبوتر، تَر، ترکه، توتيا، مَلمَل و کودَری، غَش‌غَشِ خنده‌ها، کلمات، حرف‌های سرسری. و کوچ، کرانه‌ها،‌ کوه، سينه‌ريزِ کبود، و بو، بابونه، فتير، فرقِ گشوده‌ی رود. مَرغا، هی مَرغا ...! ماوای هر چه پسين، هر چه پروانه، هر چه پَرَند، خراب، خرابِ خوابِ تو می‌روم از گريه‌های بلند.

ماندگار

ارادت... از شرم گونه های ما گلگون شد. ما حالا حالاها باید شاگردی کنیم...